ДНІПРОПЕТРОВСЬКА   ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ТСО УКРАЇНИ
 
 
 

Наша адреса:
м.Дніпропетровськ,
вул.Серова 9
(0562) 745-33-32

 
 
 

Дружні сайти

 
 

Дніпропетровська обласна організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ)

В січні 1927 року була створена єдина масова організація «Осоавіахім», яка з 1951 року називалась Всесоюзним добровільним Товариством сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ).

З самого початку своєї діяльності оборонне Товариство активно включилось в роботу по розширенню військової підготовки населення і особливо молоді, по проведенню військово-патріотичних заходів: тижнів і декад оборони, агітпробігів, перельотів і військових походів. 

В роки Великої Вітчизняної війни організації Товариства прийняли активну участь в формуванні, оснащені і навчанні винищувальних батальйонів і загонів народного ополчення. 

Враховуючи обставини оборонне Товариство виправдало своє основне призначення, як резерву, школи виховання захисників Вітчизни та підготувало для фронту велику кількість висококласних фахівців, які зі зброєю в руках захищали рідну землю, свій край і батьківську оселю. 

30 пілотів, які стали Героями Радянського Союзу навчались в аероклубах Дніпропетровщини, в тому числі Д.Б. Глінка, В.І. Михтик, Г.М. Паршин, М.І. Степаненко, П.А. Таран удостоєні цього високого звання двічі. 

В післявоєнні роки з урахуванням перебудови Збройних Сил, склалася гармонійна система підготовки молоді до військової служби, яка дала можливість поєднувати військово-патріотичне виховання молоді з їх технічним і військовим навчанням, фізичним і морально-психологічним загартуванням. 

В аероклубах ДТСААФ навчались – перший в світі космонавт Юрій Гагарін, друга жінка-космонавт Світлана Савицька, та багато видатних вчених, високопідготовлених фахівців та спортсменів з усіх видів спорту з світовим іменем. 

Провідне місце в Україні займає Дніпропетровська обласна організація Товариства сприяння обороні України (ТСО України з 1991 р.) і є правонаступницею Дніпропетровського обласного комітету ДТСААФ УРСР, яка широко і урочисто відмітила в 2007 році своє 80-ти річчя. 

Досягнення і показники обласної організації та структурних підрозділів свідчать про те, що наявність сучасної матеріально-технічної бази, достатньої кількості підготовлених і досвідчених кадрів, чіткої і розгалуженої організаційної структури в сукупності складає вагомі підстави для досягнення нових перспектив розвитку і діяльності комітетів всіх рівнів і навчальних закладів обласної організації ТСО України. 


З січня 2000 року Дніпропетровську обласну організацію ТСО України очолює Сорочан Валерій Васильович, який народився в червні 1953 року в Одеській області. 

Після закінчення школи і військового училища проходив службу від командира взводу до командира бригади. 

Закінчив військову академію ім. М.В. Фрунзе. Військове звання – полковник. 

В апараті обласного комітету ТСО України працює 18 чоловік. Всі вони мають високу фахову підготовку і в змозі в повному обсязі виконувати всі статутні завдання, які стоять перед обласною організацією. © 2008-2023 ТCO України
в Дніпропетровській області
 
   
Роман Радченко (дизайн)  


Головна Написати листа Додати у вибране Мапа сайту